הקבוצה מציגה מעל ל-30,000 דירות חדשות שמחכות לך באתר מלא את הפרטים הבאים:

Search Icon
Search Icon
Search Icon
Search Icon
לחצו כאן עבור מציאת הבית המושלם

שכונה חדשה צפויה לקום בפאתי ת"א

 

שכונה חדשה בפאתי תל אביב קורמת עור וגידים והיא תכלול 665 דירות של הפרויקט מחיר למשתכן ועוד 120 דירות בקומונה קהילתית. השכונה תשתרע על פני כ-150 דונם ותכלול 1,600 דירות חדשות, מבני ציבור ושטחי מסחר.

 

למה תשמש הקרקע שעליה עומד האצטדיון של מכבי יפו

 

שטח האצטדיון של מכבי יפו הינו חלק משטח כולל שישמש להקמת שכונה חדשה שתשתרע על פני 150 דונם ועליה יוקמו 1,600 יחידות דיור חדשות, כמו גם שטחי ציבור ומבנים ציבוריים. לפי הסדר אשר נקבע עם רמ"י (רשות מקרקעי ישראל), הסיכום שהגיעו אליו, הינו כי 665 מהדירות ישווקו באמצעות התכנית מחיר למשתכן שלראשונה תפעל בתל אביב.

 

תכנית הבנייה כוללת 180 דירות שיהיו מיועדות לתוכנית דירה להשכיר של החברה הממשלתית, המופעלת כפרויקט של השכרה לטווח ארוך. 120 דירות נוספות יהיו מוקצות לטובת פרויקט חדש לדיור שיתופי של העירייה. לפני שיופעל, להסדר עוד נדרש אישור מהוועדה המקומית אשר אמורה לדון בהסכמות בתאריך ה-20/12, וכמו כן, להסדר נדרש גם אישור מהעירייה.

 

שוכנה חדשה במיקום אטרקטיבי עם עדיפות לתושבי תל אביב – יפו

 

כאמור, השכונה החדשה תשתרע על פני שטח של כ-150 דונם ומיקומה המדויק יהיה בין הרחובות: נחל שורק מדרום, רחוב עזה ובאר שבע ממערב, רחוב היינריך היינה (שלבים) ממזרח ונס לגויים מצפון. על הקרקע קיימת תכנית מאושרת אשר תכיל פרט למבני מגורים, גם שטחי מסחר וגם מבני ציבור.

 

הקרקע בבעלות עיריית תל אביב-יפו ומינהל מקרקעי ישראל, וגם של מספר בעלים פרטיים. בחלקו הצפוני של המתחם נמצא שטח פתוח שבעבר עמד עליו האצטדיון של קבוצת הכדורגל, מכבי יפו. עיריית תל אביב-יפו מבקשת להעניק עדיפות לשיווק של יחידות הדיור לתושבי העיר, כאשר חלק מהדירות ישווקו לטובת תושבי יפו בלבד.

 

על מנת לממש את התכנית, העירייה תידרש לפנות חלק מהמבנים המאוכלסים ע"י דיירי דיור מוגן, הנמצאים בעיקר באזור של רחוב נס לגויים. למעשה, העירייה כבר הגיעה להסכמי פינוי עם מחצית מהדיירים כשעם היתר היא עדיין מנהלת מו"מ וצריכה להגיע איתם להסכמות.

X

מלאו את הפרטים לקבלת הצעת מחיר

Name Icon

Phone Icon