פרטים חדשים על הגרלת ספטמבר של מחיר למשתכן

 

תורם של משפרי דיור לגשת למכרזים של תכנית מחיר למשתכן מתקרב. במשרד הבינוי השיכון נערכים לקראת השלב הבא של התכנית, שבו משפרי דיור יוכלו גם הם להשתתף בהגרלה שתערך בחודש ספטמבר הקרוב

 

מי זכאי להשתתף בהגרלות של מחיר למשתכן?

 

השלב הבא של התוכנית מחיר למשתכן עומד לצאת לדרך. מדובר בשלב שבו יוכלו לקחת חלק גם משפרי דיור, כלומר, אנשים שבבעלותם דירה אחת ושברצונם לשפר את תנאי הדיור שלהם. הזכאים לתכנית משפרי דיור יוכלו ליטול חלק בהגרלה שבה יוצעו דירות שנותרו מהגרלות קודמות של מחיר למשתכן וטרם נמכרו לזכאים של התכנית. במסגרת ההגרלה שתערך בחודש ספטמבר גם משפרי דיור יוכלו לגשת ולנסות את מזלם. טרם גובשה סופית רשימת הישובים שישתתפו בהגרלה.

 

אילו ישובים עשויים להשתתף בהגרלה הקרובה

 

במשרד הבינוי והשיכון טרם גובשה הרשימה הסופית של הישובים שישתתפו בהגרלה. עם זאת, ייתכן שהרשימה תכלול פרויקטים בישובים הבאים: קריית ביאליק, ירוחם, דימונה, מעלות-תרשיחא ורעננה. כרגע מדובר רק בהשתתפות של עשרות דירות, אולם קיימת הערכה שככל שיחלוף הזמן ויצטרפו פרויקטים נוספים שבמסגרתם לא נמכרו דירות מעבר לשנה, הגרלות נוספות ייפתחו למשפרי דיור.

 

המדינה מעוניינת לשווק כמה שיותר דירות לזכאים ולהימנע ממצב שקבלנים יישארו עם דירות שאמורות להימכר לזכאים אך טרם נמכרו. גורמים במשרד הבינוי והשיכון הבהירו שבמידה וקבלנים יחצו גבול של שנה מיום תחילת שיווק הדירות בפרויקט של מחיר למשתכן, הם לא יוכלו למכור את הדירות בשוק החופשי במחירים המוצעים בשוק וגם להמשיך וליהנות מהסבסוד של המדינה.

 

כיצד משפרי דיור יכולים להשתתף בהגרלות?

 

על מנת שיהיו רשאים להשתתף בהגרלה של מחיר למשתכן בתקן של משפרי דיור, המבקשים להירשם להגרלה יהיו חייבים להוציא תעודת זכאות המאשרת את זכותם להשתתפות בהגרלה. מי שרשאי להשתתף בתוכנית משפרי דיור הינם אנשים שבבעלותם דירת מגורים. על מנת שהם יהיו רשאים לקבל דירה חדשה במסגרת תכנית דיור למשתכן הם נדרשים להתחייב בזמן ההרשמה לפרויקט שבבעלותם דירת מגורים אחת בלבד וכי בתוך 12 חודשים מהיום שבו הם זוכים בדירה בהגרלת דיור למשתכן, הם ימכרו את הדירה שנמצאת בזמן ההגרלה בבעלותם.

X

מלאו את הפרטים לקבלת הצעת מחיר

Name Icon

Phone Icon