יש גם איכות חיים במחירים שפויים..

אנידור        |        18/08/2016       |     13:04

שכונת רמות בבאר שבע: איכות חיים במחירים שפויים

שכונת רמות בבאר שבע נחשבת ליעד אטרקטיבי במיוחד, פנינת נדל"ן דרומית אשר הפכה מאוד מבוקשת בשל מיקומה: מדובר בשכונה הצפונית ביותר בבאר שבע הנמצאת בסמיכות לאוניברסיטת בן גוריון ולמרכז הרפואי בבאר שבע.

הצוות המקצועי של חברת נימבוס מזמין אתכם להשקיע בפרויקט בוטיק יוקרתי ואיכותי הנבנה בלב ליבה של שכונת רמות. הפרויקט מציע דירות מגורים לצד דירות יוקרה בשכונה אשר מתפתחת בקצב מסחרר ונחשבת למבוקשת מאוד. הבנייה מאופיינת בתכנון אדריכלי בסטנדרטים חדשניים ומתקדמים של איכות, תוך מתן דגש על כל הפרטים הקטנים שיעשו את ההבדל עבורכם: החל מדירות גדולות ובהן חללים מוארים וחדרים מרווחים, דרך מגוון מתקנים מתקדמים לרבות מרפסת שמש, חניה לכל דירה ויצירת תנאי מגורים אופטימליים בכל דירה ודירה, ועד לשיטות בנייה מתקדמות ופיתוח סביבתי עשיר אשר ישפיעו במידה ניכרת על איכות החיים שלכם.

מידע כללי על שכונת רמות

שכונת רמות נמצאת בנקודה הצפונית ביותר בבאר שבע ונחשבת לאחת השכונות הגדולות והיוקרתיות ביותר בעיר. השכונה ממוקמת על גבעות ולא על קרקע מישורית וכתוצאה מתווי השטח שלה קיבלה את שמה. אם נוסיף לכך את איכות הבנייה, תמהיל הדירות, אופייה של האוכלוסייה באזור והעובדה שהשכונה נמצאת במגמת בנייה ותנופה מתמדת, הרי שאין זה מפתיע שמדובר באחת השכונות הגדולות, היוקרתיות והמבוקשות בעיר. יתרה מכך – ביחס למקומות אחרים בארץ מחירי הדירות באזור נחשבים להרבה יותר שפויים.

האוכלוסייה שמאפיינת את שכונת רמות

שכונת רמות נחשבת לאחת השכונות היוקרתיות ביותר בבאר שבע ולא בכדי. המגורים בשכונה פונים לקהל יעד ברמה גבוהה הכולל משפחות מבוססות ולהן יכולת כלכלית גבוהה. בשל הקרבה לקמפוס של אוניברסיטת בן גוריון ולמרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה, אחוז גדול מכלל התושבים שמרכיבים את השכונה הנו אקדמאי. יתרה מכך, קרבתה של השכונה אל בסיסים צבאיים מושכת אליה אנשי קבע רבים ואפשרויות התעסוקה המגוונות לרבות פארק ההיי טק אשר הוקם בסמוך לשכונה, מושכות אליה תושבים רבים המגיעים מחוץ לגבולות העיר ושואפים להקים בה את ביתם.

קרבה לצירי תחבורה ראשיים

אחד הפרמטרים אשר משפיעים על איכות החיים וכן על ערכם של נכסי נדל"ן הוא הקרבה לעורקי תחבורה ראשיים. העובדה שהשכונה ממוקמת בסמוך ליציאה הצפונית מבאר שבע ולצירי תנועה ראשיים כמו כביש 40 ובמרחק של כמה דקות נסיעה מתחנת הרכבת, הופכת אותה לנגישה ביותר. כמו כן, בשכונה ישנה תחבורה ציבורית סדירה אשר עושה את דרכה ליעדים שונים בכל רחבי הארץ, לרבות לבאר שבע עצמה והגישה ממנה ואליה הנה נוחה וידידותית.

מקומות תעסוקה רבים

כבר כמה שנים ששכונת רמות נמצאת בתנופת בנייה. הקמתו של פארק היי טק בסמוך לשכונה פותחת עולם חדש של אפשרויות תעסוקה לרבים ומעלה את הביקוש למגורים בסביבה. המתחם עתיד להציע מקומות עבודה רבים וטובים נוספים לאורך השנים. כמו כן בסמוך לשכונה, ממוקמת קריית אוניברסיטת בן גוריון ודרומית לה ניתן למצוא את המרכז הרפואי סורוקה, אשר שניהם כאחד, מספקים משרות רבות לרופאים, לסגל האקדמיה וכן לעובדים נוספים. כמו כן בבאר שבע ובקרבה לשכונה ניתן למצוא אזורי סחר רבים, ביניהם גם מרכזים מסחריים, בתי עסק ומפעלים. בנוסף, הקרבה לתחנת הרכבת מאפשרת גישה נוחה גם למקומות תעסוקה מחוץ לעיר.

פרויקט בוטיק בלב ליבה של השכונה

שכונת רמות נחשבת ליוקרתית ומציעה לתושביה איכות חיים ברמה גבוהה. היות והשכונה נמצאת בתנופת בנייה, פרויקטים חדשים של בניה רוויה נחשבים למבוקשים ביותר, לדוגמא ניתן למצוא בנוף השכונה את פרויקט נוף רמות של חברת נימבוס.

חברת נימבוס מחזיקה בשנים רבות של ניסיון בביצוע פרויקטים למגורים ולתעשייה תוך שימוש בשיטות בנייה מהמתקדמות בענף הבנייה. המוניטין שלהם נפרש על גבי 20 שנות ניסיון ומבוסס על ערכים רבים כמו איכות חסרת פשרות, אמינות, עבודה תחת לוחות זמנים ומתן ליווי אישי ומקצועי לכל אורך הדרך החל משלב הרעיון הראשוני ועד לקבלת המפתח.

אנו מזמינים אתכם לעשות את צעדכם הראשון ולהשקיע בבניית עתידכם בשכונת רמות היוקרתית. בין אם למטרת מגורים ובין אם להשקעה צרו עמנו קשר ותאמו פגישה, אנו נשמח לספק לכם פרטים נוספים אודות הפרויקט ולשמש ככתובת מקצועית ואמינה לכל אורך הדרך.

 

X

מלאו את הפרטים לקבלת הצעת מחיר

Name Icon

Phone Icon