שיכון ובינוי נדל"ן בדרך להקמת פרויקט בנייה ענק באור עקיבא

 

חברת הבנייה, שיכון ובינוי נדל"ן רכשה לאחרונה קרקעות באור עקיבא מידי החברה לפיתוח קיסריה. בכוונתה של החברה להקים בשכונת אור-ים שכונת מגורים אשר תכלול כ-3,500 דירות.

 

כיצד נולד הפרויקט היוקרתי

 

מחברת הבנייה שיכון ובינוי נדל"ן נמסר כי החברה זכתה בשלושה מכרזים על מתחמים ראשונים בשכונת אור-ים באור עקיבא. למרות שהחברה עצמה לא מסרה את עלות הרכישה, מקורות בענף ידעו לספר כי מדובר בסכום של כ-250 מיליון ₪. השטחים שעליהם אמור לקום הפרויקט היוקרתי, הוצאו לשיווק ע"י החברה לפיתוח קיסריה. שטחי הבנייה ממוקמים בין כבישים 2 ו-4 בדרומה של העיר, אור עקיבא.

 

השטח עליו תוקם השכונה, הינו שטח החולש על פני כ-1,000 דונם ועליו אמורה לקום שכונה בת 3,500 דירות. מדובר בפרויקט יוקרתי אשר ימשוך אליו ציבור גדול קונים פוטנציאליים, רבים מהם תושבים חדשים, כמו גם תושבים קיימים המבקשים לשדרג את תנאי הדיור שלהם. וכמובן חברות וארגונים אשר יבקשו לרכוש משרדים בבנייני המסחר החדשים בשכונה חדשה ומפוארת.

 

מה יכלול פרויקט הבנייה החדש של שיכון ובינוי נדל"ן באור עקיבא

 

כאמור, חברת שיכון ובינוי נדל"ן זכתה בשטח של כ-55 דונם אשר ישמשו להקמתם של כ-660 דירות ועוד כ-1,800 מ"ר של מסחר בבניינים של 6-17 קומות. את עבודות פיתוח התשתיות תבצע החברת לפיתוח קיסריה בשיתוף עם עיריית אור עקיבא. העירייה אף תהיה אחראית על הקמת מבני הציבור בשכונה. השאיפה המשותפת של כל הגורמים המעורבים הינה להשלים את הפיתוח של האזור במקביל להקמת ובניית הבניינים הראשונים ולפני תחילת האכלוס הראשוני.

 

ומה אומרים על הפרויקט בשיכון ובינוי נדל"ן

 

תמיד דגן, מנכ"ל חברת שיכון ובינוי נדל"ן פרסם הודעה בנוגע להקמת הפרויקט, ובה הוא מספר על הסיפוק והשמחה של החברה על זכייתה במתחם הראשון אשר ייבנה באור-ים. המנכ"ל הוסיף עוד כי החברה מאמינה בפוטנציאל הטמון במתחמים שבהם היא זכתה ובפרויקט כולו. הוא סבור "שהחברה תוכל להביא לידי ביטוי את ניסיונה הרב בבניית סביבות מגורים חדשניות וירוקות, ששמות דגש על ערכי קיימות וסביבה." דברי המנכ"ל.

X

מלאו את הפרטים לקבלת הצעת מחיר

Name Icon

Phone Icon