חוויית המגורים ביפו

אנידור     |      28/08/2016     |     13:53

 

 

חוויית המגורים ביפו

בשנים האחרונות המגורים ביפו הפכו שם נרדף ליוקרה ואיכות חיים ולא בכדי: מדובר באזור בר פיתוח אשר נמצא במגמת צמיחה והתפתחות ענקית. המיקום המנצח בשילוב תמהיל הדירות היוקרתי שקבוצת חדיף הצליחה לייצר, הופכים את שכונת צהלון ליעד אטרקטיבי עבור רבים וטובים. 

קבוצת משה חדיף מזמינה אתכם לקחת חלק בפרויקט מגורים ייחודי בשכונת צהלון אשר ממוקמת ביפו העתיקה. מדובר באחד האזורים המתחדשים בעיר יפו אשר נמצא במגמת תנופה, אזור המושך אליו אוכלוסייה הטרוגנית וצעירה אשר הקפיצה את מחירי הדיור באזור בשיעור של 50%. הפרויקט מציע בניין אחד מחובר בן 4 קומות אשר משתרע על שטח נרחב ובו כמה וכמה אגפים. בכל אגף 2 מעליות, מחסן לכל דירה וחניה פרטית.

 

שכונת צהלון – מעט רקע כללי

אפשר לומר כי יפו המתחדשת של היום מאוד דומה לתל אביב של פעם ומציעה חוויית מגורים אורבנית, תוססת ואטרקטיבית הנושקת לחוף הים. השכונה בפרט ויפו בכלל שופעת באנשי רוח, אמנים, סטודנטים וחבר'ה צעירים אשר מחפשים חוויית מגורים אותנטית וייחודית אותה כמעט שאין בנמצא באזורים אחרים. בשנים האחרונות שכונה זו מושכת אליה גם משפחות צעירות ומשפרי דיור מה שהוביל לעליית מחירים. אם נוסיף לכך את הקרבה לשוק הפשפשים, העיר העתיקה והנמל, אזורים שוקקים ושופעים בחיים אשר נמצאים במגמת התעוררות מחודשת בשנים האחרונות, הרי שמדובר באחד האזורים המתפתחים ביותר ביפו, אם לא בתל אביב כולה.

 

מיקומה של השכונה

שכונת צהלון ממוקמת בין רחוב ארליך בצפון, שדרות ירושלים במזרח, רחוב בת עין בדרום ורחוב יפת במערב. השכונה נבנתה בשנות החמישים על שטחיה של משפחת דג'אני שהייתה אחת המשפחות העשירות ביותר ביפו דאז. שכונת צהלון המורחבת משתרעת על שטח של כ – 170 דונם כאשר תמהיל המבנים מגוון במיוחד. לאור נהירתה של אוכלוסייה חזקה לשכונה, תושביה נהנים משיפור משמעותי בתשתיות ופרויקטים של בנייה חדשה. האוכלוסייה בשכונת צהלון נחשבת להטרוגנית במיוחד היות והיא משלבת בין זוגות צעירים לתושבים ותיקים ובין אוכלוסייה יהודית לאוכלוסייה ערבית. בשכונה ישנם מבני ציבור רבים וכן היא קרובה לצירי תנועה מרכזיים.

 

פרויקט במיקום מנצח

המיקום המרכזי והאטרקטיבי, בסמוך לשכונת נווה צדק, פלורנטין, המכללה האקדמית יפו, שוק הפשפשים, והקרבה לים ולצירי תחבורה מרכזיים המאפשרים גישה נוחה לכל רחבי העיר ומחוצה לה, הם אלו שהופכים את הפרויקט למנצח. קרבתה של השכונה אל נתיבי איילון ולתחנת הרכבת וולפסון, הופכת את דרכי הגישה ממנה ואליה לנוחות ויעילות במיוחד, מה שגם מגדיל את אפשרויות התעסוקה. יותר מכך, שכונה זו נמצאת בסמיכות גבוהה למגוון יעדים אטרקטיביים ולמקומות בילוי רבים. כמו כן, בהמשך עתידים להתרחש בשכונה שינויים נוספים כמו הרכבת הקלה וסלילת שבילי אופניים אשר ישמשו את התושבים וישפרו את איכות חייהם משמעותית.

 

חוויית מגורים אותנטית בלב יפו

החל משנת 1982 ועד היום, קבוצת חדיף עוסקת בהשקעות נדל"ן, נכסים, תכנון וייזום פרויקטים. החברה מאגדת תחתיה כמה חברות בת ומכוונת להעצמה משפחתית וחברתית וליצירת סביבת המגורים המושלמת. עם זאת השאיפה לשמור על תחושת המשפחתיות, על אמינות ועל יושרה אישית ומקצועית היא זו שמנחה את החברה ומהווה את הבסיס לפעילותה השוטפת. לכל אורך שנות פעילותה שואפת החברה למצוינות ולהשלמת הפרויקטים בכפוף ללוחות זמנים ולסטנדרטים גבוהים של איכות, תוך שרואה את טובתם האישית של כל לקוחותיה. בכל פרויקט ופרויקט של החברה מושקעת מחשבה מעמיקה ויצירתית, מה שבא לכדי ביטוי בתכנון פנימי חכם, פיתוח סביבתי ירוק ובראיה עיצובית כוללת.

 

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת חדיף ולבנות את עתידכם בשכונת צהלון האותנטית והייחודית. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ותאמו פגישה ותוכלו לעשות את הצעד הראשון אל עבר מגורים בפרויקט יוקרתי ולו מיקום מנצח.

 

 

 

 

X

מלאו את הפרטים לקבלת הצעת מחיר

Name Icon

Phone Icon