היתר בנייה ראשון לפרויקט פינוי-בינוי בשכונת יד אליהו

 

 

 

לראשונה ניתן היתר בנייה להקמת בניין במסגרת פרויקט פינוי-בינוי בשכונת יד אליהו. קבוצת בסר היא החברה העומדת מאחורי קבוצת רכישה שלראשונה תממש פרויקט בנייה בשכונת יד אליהו ברחוב לה גוארדיה. במסגרת הפרויקט ייהרסו 72 דירות ויוקמו במקומן 275 דירות חדשות.

 

שכונת יד אליהו מצטרפת לפרויקט פינוי-בינוי

 

רחוב לה גוארדיה בשכונת יד אליהו בתל אביב מצטרף לרשימה ארוכה של פרויקטים במסגרת פרויקט הבנייה פינוי-בינוי. קבוצת בסר אשר בבעלותו של נחשון קיויתי, ארגנה קבוצת רכישה והיא זו שזכתה בהיתר הבנייה הראשון במסגרת פינוי-בינוי בשכונה. מדובר בפרויקט ברחוב לה גוארדיה שבמסגרתו ייהרסו שלושה בנייני רכבת ובהם 72 דירות ותחתם יוקמו 4 בניינים חדשים בני 8 קומות אשר יכללו 275 דירות. לאחר חישוב של כמות הדירות החדשות מול הדירות שייהרסו, ניתן להבחין ברווח הכלכלי של הפרויקט: 3.8 דירות חדשות במקום דירה ישנה אחת. בנוסף, הפרויקט כולל מרכז מסחרי בקומת הכניסה בהיקף של כ-500 מ"ר, מחסנים וחניות תת-קרקעיות.

 

פתרונות מגורים חלופיים לבעלי הדירות

 

קבוצת הרכישה דאגה למצוא לבעלי הדירות פתרונות מגורים חלופיים בשכירות. את עלויות השכירות תממן קבוצת בסר, עד אשר יוקמו הבניינים החדשים. מעבר לדירות החדשות שאליהן ישובו הדיירים אשר התפנו, קבוצת בסר סיימה את תהליך השיווק של 203 דירות חדשות אשר יתווספו לבניינים החדשים במסגרת הפרויקט. לפי הסכמים אשר נחתמו בין הצדדים, קבוצת בסר תהיה אחראית על מסירת הדירות לידי המפונים ולא חברי קבוצת הרכישה. מועד תחילת הבנייה בפועל צפוי להיות בעוד כחודש.

 

מיהם הגורמים המעורבים לקידום פרויקט הבנייה

 

החברה להתחדשות עירונית אשר בבעלותו של לוי קושניר, טל גולדשטיין, עמי כחלון ודני שפירא היא אשר יזמה את הפרויקט והיא גם זו שהייתה אחראית על החתמת כל הדיירים על ההסכמים במסגרת של פינוי-בינוי. בתום חתימת ההסכמים החברה התקשרה עם קבוצת בסר ושתיהן היום שותפות שוות בפרויקט. עוד נודע ששתי השותפות, החברה להתחדשות עירונית וקבוצת בסר צפויות בקרוב להוציא לפועל פרויקט נוסף, הפעם בדרך הטייסים בתל אביב. כמו כן, מתנהלים מגעים לחתימות על הסכמים נוספים ברמת גן, אזור, בבת ים וברחוב לה גוארדיה.

X

מלאו את הפרטים לקבלת הצעת מחיר

Name Icon

Phone Icon