הפיכת היכל הספורט בב"ש למגורים

אנידור    |      21/09/2016        |       11:47

 

באר שבע מציעה את הזדמנויות הנדל"ן הגדולות בישראל

 

באר שבע הופכת בשנים האחרונות לסביבה מבוקשת למגורים והשקעה. הפרויקטים היוקרתיים שנבנים בה, הופכים אותה לסביבת מגורים נחשקת המעניקה לתושביה איכות חיים גבוהה וחיי פנאי ותרבות עשירים.

 

בשנים האחרונות החלה עיריית באר שבע לקדם תהליכי פיתוח אזוריים בתחומי החיים השונים, מה שהעלה במידה ניכרת את איכות חייהם של תושבי האזור. כתוצאה מכך, הביקוש למגורים בבאר שבע הולך וגובר וקיימת נהירה מסיבית אליה הן של משפחות אשר רוצות לשפר את איכות חייהן והן של משקיעים אשר שואפים להגדיל את אחוזי התשואה שלהם.

 

קריית גנים: פרויקט נדל"ן אטרקטיבי למגורים והשקעה

כחלק מתהליכי הפיתוח הרבים, הועתק אצטדיון הכדורגל העירוני אל קריית הספורט, מה שפינה עתודת קרקע גדולה בלב ליבה של העיר באר שבע. ההזדמנות הנדל"נית לא חמקה מעיני העירייה אשר לימים החליטה להקים על עתודה זו מתחם מגורים מתקדם הכולל 2000 יחידות דיור באזור שופע פארקים ולשלב אותו במארג הפיתוח של העיר כולה. מתחם זה זכה לשם קריית גנים, ומטרתו לענות על הגידול הצפוי של אוכלוסיית העיר בשנים הקרובות. הפרויקט יכלול 2000 יחידות דיור, יבנו בו שני בתי ספר יסודיים, גנים ומעונות יום בנוסף לבית הספר התיכון אשר ממוקם בסמוך. הוא יכלול מרכז מסחרי של 3000 דונם ושטח משרדים של 12,000 מ"ר, מרחבים פתוחים וכן מרכז לתרבות הפנאי והספורט לרווחתם של התושבים.

 

מגדלי בצלאל – איכות חיים חסרת פשרות

קריית גנים ממוקמת בלב העיר באר שבע ומשתרעת על שטח של 234 דונם. היא סמוכה לצירי התנועה הראשיים ולמשכן לאמנויות הבמה, בית החולים סורוקה, אוניברסיטת בן גוריון, פארק ההייטק וקריית הספורט. בקרית גנים הוקמו מגדלי בצלאל המציעים איכות חיים בתנאים בינלאומיים תוך התאמה מדויקת לצרכיה של המשפחה המודרנית וחשיבה על כל הפרטים הקטנים. המגדלים מציעים 26 מפלסים של דירות גן, דירות 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוז, פנטהאוז ופנטהאוז דופלקס והם מצוידים בכל המערכות והמתקנים המתקדמים ביותר, החל בחניון תת קרקעי לכל בניין, גן שעשועים לילדים, מפרט טכני מחושב וחומרי גלם איכותיים. 

 

מחפשים דירות להשקעה? כל הסיבות להשקיע במגדלי בצלאל:

רכישת דירה להשקעה טומנת בחובה יתרונות אשר לא נמצאים בכל אפיק השקעה אחר ולכן אנשים רבים מחפשים להשקיע את כספם בתחום הנדל"ן. אחד מהיעדים הכי אטרקטיביים להשקעה בנדל"ן הוא מגדלי בצלאל בבאר שבע ולו רק בשל הסיבות הבאות:

  • תשואה: עבור הרוכשים דירות להשקעה התשואות אומנם לא מה שהיו פעם כתוצאה מעליית מחירי הדירות, אולם גם כיום, נכס בבאר שבע יניב תשואה גבוהה, בהשוואה למקומות אחרים, בטווח של 5.5% ל – 6.5% בממוצע. על רקע ההתפתחות המואצת בבאר שבע, הביקוש לנדל"ן רק הולך וגדל ובאר שבע הייתה ועודנה יעד השקעה מאוד אטרקטיבי.
  • נגישות: הנגישות לאזור המרכז רק הולכת ומשתפרת. בבאר שבע תחנת רכבת ובה רכבות היוצאות לאזורי הארץ השונים לרבות תל אביב, נסיעה האורכת פחות משעה. כמו כן הפרויקט קרוב לצירי תנועה מרכזיים ביניהם כביש 40.
  • תעסוקה: ההתפתחות המסיבית של העיר הובילה לפיתוחם של מתחמי תעסוקה רבים ביניהם פארק הייטק, מתחמי קניות רבים, מסעדות ומקומות בילוי ועוד שלל מתמחים מסחריים שנמצאים בתהליכי הקמה ופיתוח. זאת לצד בית החולים והאוניברסיטה.
  • אוכלוסייה: הקרבה למשכן לאומנויות הבמה, בית החולים, פארק ההייטק, האוניברסיטה וקריית המודיעין מושכת אוכלוסייה מבוססת של אנשי קבע, עובדים בתחומי האמנות, התרבות, ההנדסה והרפואה וכן סטודנטים צעירים. כתוצאה מכך המגורים באזור נחשבים למאוד אטרקטיביים ותוססים.
  • מרכז של הייטק וטכנולוגיה: הקדמה נותנת את אותותיה גם בבאר שבע ופארק ההייטק החדש עתיד להעניק יתרון גדול לעיר. בסמוך לו יוקם הקמפוס הטכנולוגי של צה"ל ובו מרוכזות כל יחידות התקשוב של הצבא אשר הועתקו לנגב.

כשיתרונות אלו ועוד עומדים על הפרק אין ספק שהביקוש לנדל"ן בעיר באר שבע רק יגדל ואתו יעלו מחירי הנכסים, איכות החיים וכן גם דמי השכירות. עד אז ניתן למצוא במגדלי בצלאל דירות יוקרה למגורים והשקעה במחירים אטרקטיביים ועם אחוזי תשואה עליהם ניתן רק לחלום באזורים אחרים.

 

X

מלאו את הפרטים לקבלת הצעת מחיר

Name Icon

Phone Icon